O nas

TRIBUS sp. z o.o. to niezależna polska firma łącząca doświadczenie jej wspólników, partnerów i współpracowników w trzech obszarach:

doradztwa biznesowego,
obsługi prawnej oraz
windykacji należności.

Naszym kapitałem są ludzie, dzięki którym zapewniamy Klientom sprawdzone i skuteczne rozwiązania.

 

Misja i filozofia

Pomagamy firmom zwiększyć efektywność działania – by mogły zarabiać więcej i stały się bardziej konkurencyjne. Wspieramy też założycieli firm – by mieli większe szanse na skuteczną kontynuację swojego dzieła w przyszłości.

 

Działamy w oparciu o trzy filary:

profesjonalizm – zapewniamy zaangażowanie w obsługę spraw naszych Klientów odpowiednich specjalistów: doradców (praktyków biznesu), radców prawnych i aplikantów radcowskich, specjalistów z zakresu finansów, podatków, windykatorów terenowych, negocjatorów i wielu innych
elastyczność – drogę do zaspokojenia potrzeb Klientów budujemy towarzysząc im w procesie ewolucji ich poglądów, celów, priorytetów
praworządność – w procesie współpracy stosujemy  przepisy prawa, zasady współżycia społecznego, branżowe i wewnętrzne procedury.
Zawsze działamy w sposób etyczny.

Doświadczenie ludzi tworzących TRIBUS sp. z o.o. pozwala nam rozumieć problemy naszych Klientów. Identyfikować ich potrzeby. Myśleć ich kategoriami.

Wiemy, jak ważna dla naszych Klientów jest płynność finansowa, satysfakcja ze skutecznej realizacji jasno postawionych celów i wynikających z nich zadań, oraz poczucie bezpiecznego przejścia do przygotowanej uprzednio fazy sukcesyjnej.

Wyznacznikiem tej filozofii są sukcesy naszych Klientów, w których mamy swój skromny udział. Działając w dziedzinach, na których się znamy, pomagamy robić to, na czym Oni znają się najlepiej. Biznes.

Działalność TRIBUS sp. z o.o. to nie tylko stosowanie prawa i praktyczne jego wykorzystywanie. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie, analizujemy przepisy pod kątem potrzeb naszych Klientów, zabieramy głos w sprawach dla nich istotnych poprzez nasze publikacje.